آغاز به کار شرکت در سال۹۷

پس از تلاش بسیار زیاد به جهت ارتقای فضای داخلی شرکت که در شأن فرهنگیان گرامی باشد از روز ۱۲ خرداد ماه خدمت رسانی به اعضا محترم آغاز میگردد

امکان مشاهده فاکتورهای سال ۹۶

ضمن تبریک هفته معلم به همه فرهنگیان گرامی ، به اطلاع می رساند امکان مشاهده فاکتور های سال ۱۳۹۶ در سامانه اطلاعات اعضا فراهم گردید.

برگزاری انتخابات اعضاء هیئت مدیره

بنابر تصمیم هیئت مدیره ، جلسه مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت تعاونی راس ساعت ۱۷روز شنبه مورخ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ در محل آموزشگاه قمی جنب شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان یزد تشکیل می گردد. . (شاغلین می توانند بجای گواهی عدم سوءپیشینه، معرفی اشتغال به کار ازامور اداری یا حراست منطقه محل خدمت خود ارائه دهند.) اسامی کاندیداهای…

جزئيات

امکان تعریف کلمه عبور دلخواه در سامانه اعضا

با توجه به ضرورت حفظ امنیت اطلاعات اعضا محترم ، میتوانید پس از ورود به سامانه اطلاعات اعضا شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان یزد نسبت به تغییر و ثبت یک کلمه عبور دلخواه برای خود اقدام نمایید . در صورت فراموشی کلمه عبور تعریف شده می توانید از طریق فرم ارتباط با ما درخواست بازنشانی به…

جزئيات

در طرح خرید نقدی شرکت نمایید

امکان مشاهده امتیاز خرید های نقدی در سامانه اطلاعات اعضا فعال شد .

شرایط این طرح و میزان جوایز بزودی اعلام میگردد

هر ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز

امکان مشاهده وضعیت اقساط کسر از حقوق در سامانه اطلاعات اعضا فعال شد

با توجه به لزوم کنترل وضعیت اقساط کسر از حقوق اعضا محترم ، این امکان در سامانه اطلاعات اعضا در کنار امکان مشاهده فاکتور ها  و همچنین وضعیت سود و سهام و امکانات دیگر ایجاد شد.

اعضا محترم میتوانند از لینک زیر این سامانه را مشاهده نمایند .

سامانه اطلاعات اعضا

امکان طرح شکایت فعال شد

جهت پیگیری و کنترل هرچه بهتر امور مربوط به فرهنگیان گرامی امکان ثبت شکایت در سامانه اطلاعات اعضا فراهم شد .

فرهنگیان عزیز میتوانند پس از ورود به سامانه در بخش ” طرح شکایت ” موضوع و شرح واقعه را وارد و ثبت نمایند و از همین بخش نیز پیگیر پاسخ خود باشند .

محاسبه و واریز سود خرید و سهام اعضا

با عنایت به مصوبه مجمع عمومی برگزار شده در شهریور ماه ۹۴ دال بر دعوت حسابرس و انجام امور مربوطه حسابرسی ، پس از اعلام نتایج آن و مشخص شدن سود خالص این شرکت تعاونی ، سود هر یک از اعضای محترم محاسبه و به حساب ایشان واریز می گردد.

سامانه اطلاعات اعضای شرکت تعاونی آماده خدمت رسانی

سامانه اطلاعات اعضای شرکت تعاونی آماده خدمت رسانی شد

این سامانه با امکاناتی از قبیل لیست فاکتور های ثبت شده برای اعضا و مانده سهام راه اندازی و بزودی بخش های مختلف به آن افزوده خواهد شد.

از طریق منوی سایت به سامانه دسترسی پیدا نمایید.